Klub Sportowy Urząd Miejski w Krynkach - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Seniorzy

SEZON 2017/2018!

RUNDA JESIENNA

A KLASA GR. III

KOLEJKA VI

01.10.2017r. godz. 14.00

/boisko w Krynkach/

KS UM KRYNKI

                                                            

VS

POGRANICZE KUŹNICA

ZAPRASZAMY NA STADION!

______________________

Kolejka VI A Klasa Gr. III

01.10.2017r. /niedziela/

KS Sokoły - Sudovia Szudziałowo g. 13.00

KS UM Krynki - Pogranicze Kuźnica g.14.00

Gryf Gródek - Iskra Wyszki g. 15.00

Znicz Suraż - Supraślanka Supraśl g. 16.00

Zegar

Tabela ligowa

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 71, wczoraj: 61
ogółem: 1 670 304

statystyki szczegółowe

Tabela

DRUŻYNY ZGŁOSZONE DO ROZGRYWEK:

TRAMPKARZE GRUPA I

1. Konar Kora Korycin
2. Polonia Raczki
3. Sparta Augustów
4. KS UM Krynki
5. Wigry Suwałki
6. Wigry II Suwałki
7. Dąb Dąbrowa Białostocka
8. Pomorzanka Sejny
9. Falcon Sokółka
10. Sparta II Augustów
11. Sudovia Szudziałow

 

 
Tabela

1. Polonia Raczki 4 12 14-3
2. Falcon Sokółka 5 10 19-8
3. Wigry Suwałki 3 9 21-1
4. Wigry II Suwałki 4 9 13-8
5. Sparta Augustów 4 7 8-5
6. Konar-Kora Korycin 5 7 18-7
7. Sparta II Augustów 5 4 6-28
8. UM Krynki 3 3 4-9
9. Sudovia Szudziałow 4 3 5-26
10. Dąb Dąbrowa Białostocka 3 0 2-8
11. Pomorzanka Sejny 4 0 8-15
 
       
         
         
         
         
         


WYNIKI:

C1 Trampkarz grupa I - 1. kolejka

Sparta Augustów - Pomorzanka Sejny 4:2
Sparta II Augustów - Polonia Raczki 0:8

KS UM Krynki - Falcon Sokółka 2:0

Sudovia Szudziałowo - Konar-Kora Korycin 0:13

C1 Trampkarz grupa I - 2. kolejka

Polonia Raczki - Sparta Augustów 2:1
Wigry Suwałki - Wigry II Suwałki 2:0
Falcon Sokółka - Sudovia Szudziałowo 8:2
Konar-Kora Korycin - Sparta II Augustów 2:2

KS UM Krynki - Dąb Dąbrowa Białostocka 3:0

C1 Trampkarz grupa I - 3. kolejka

Pomorzanka Sejny - Polonia Raczki 2:3
Sparta Augustów - Konar-Kora Korycin 2:0

KS UM Krynki - Wigry Suwałki 0:4

Sparta II Augustów - Falcon Sokółka 1:5
Sudovia Szudziałowo - Dąb Dąbrowa Białostocka 3:0

C1 Trampkarz grupa I - 4. kolejka

Konar-Kora Korycin - Pomorzanka Sejny 3:2
Falcon Sokółka - Sparta Augustów 1:1
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sparta II Augustów 2:3

Wigry Suwałki - KS UM Krynki 5:2
 

C1 Trampkarz grupa I - 5. kolejka

KS UM Krynki - pauza

Pomorzanka Sejny - Falcon Sokółka 2:5
Polonia Raczki - Konar-Kora Korycin 1:0
Sudovia Szudziałowow - Wigry Suwałki 0:5
Sparta II Augustów - Wigry Suwałki 0:11

C1 Trampkarz grupa I - 6. kolejka

KS UM Krynki - Sudovia Szudziałowo 4:1
 

Kalendarium

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

30

09-2018

niedziela

Reklama

Juniorzy Młodsi

SEZON 2017/2018!

JUNIORZY MŁODSI

II LIGA GRUPA I KOL II

09.09.2017r. /sobota/ godz. 10.00

/boisko w Sokółce/

FALCON SOKÓŁKA

vs

KS UM KRYNKI

Wyjazd z Krynek 8.45!

WYNIKI:

Kolejka I 03.09.2017r.

KS UM KRYNKI - GKS STAWISKI 0:2

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Gryf Gródek - Iskra Wyszki
Znicz Suraż - Supraślanka Supraśl
KS UM Krynki - Pogranicze Kuźnica
KS Sokoły - Sudovia Szudziałowo

Ostatnie spotkanie

Sudovia SzudziałowoKS UM Krynki
Sudovia Szudziałowo 1:3 KS UM Krynki
2017-09-24, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
KS Sokoły 0:2 Gryf Gródek
Sudovia Szudziałowo 1:3 KS UM Krynki
Pogranicze Kuźnica Znicz Suraż
Supraślanka Supraśl 5:0 Iskra Wyszki

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Biebrza Goniądz - KS UM Krynki 0:3 vo
Ładowanie...

Logowanie