statystyki szczegółowe

Aktualności

Trampkarski remis

• autor: kano1975, 2011-09-10 14:32

W minioną sobotę, 10 września, w meczu wyjazdowym na stadionie w Białymstoku przy ul. Elewatorskiej nasz zespół trampkarzy zremisował z drużyną KKS Piast Białystok 3: 3.

Mecz dla naszych młodych piłkarzy rozpoczął się wręcz wyśmienicie! Bojowo nastawieni i zmotywowani przez trenera Łukasza „Mourinho” Parfieńczyka wyszli na murawę i już po 6 minutach gry prowadzili 3:0 po bramkach Eryka Możejko (2 i 4 min.) oraz Arka Możejko (6 min.)! To musiało spowodować popłoch w Piastowskiej drużynie, która widząc co się dzieje na boisku zmieniła dotychczasowe luźne nastawienie i pewność zwycięstwa nad Kryńskim zespołem. Systematyczne ataki na bramkę drużyny KS UM przyniosły oczekiwane rezultaty i na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku 2:3.

Druga połowa spotkania już od pierwszych minut przyniosła frontalne ataki z obu stron. Nasi młodzi zawodnicy dzielnie stawiali opór gospodarzom, kąśliwie kontratakując i próbując różnorodnych wariantów gry. Pomimo jednak tego, że nasza obrona spisywała się w tym spotkaniu bardzo dobrze, napastnicy z Piasta w końcu odnaleźli małą „lukę” w ustawieniu i jedna z akcji białostockiej drużyny zakończyła się zdobyciem przez nich trzeciej bramki „na remis”. Natychmiast po stracie gola Kryńska drużyna rzuciła się z jeszcze większym impetem na bramkę przeciwnika, jednakże mimo ogromnego wysiłku i wielu okazji strzeleckich nie udało się przechylić szali zwycięstwa na własną korzyść.

Śmiało można powiedzieć, że był to prawdziwy „mecz na szczycie” w którym obie drużyny zaprezentowały podobny styl gry, ogromną wolę walki i determinację zaś remis jak najbardziej oddaje to wszystko, co działo się na boisku w Białymstoku.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Kundzicz Maciej, Pul Kacper (50 min. Możejko Kornel), Skrouba Sebastian, Machłąjewski Kamil, Czeremcha Piotr, Możejko Arek, Kasacki Kamil, Pul Piotr, Badowiec Michał, Dziadel Mateusz, Możejko Eryk.

Naszym młodym piłkarzom dziękujemy za bardzo dobrą grę i życzymy wygranej już za tydzień w niedzielę na własnym terenie.