statystyki szczegółowe

Aktualności

Grad goli i zwycięstwo KS UM!

• autor: arnoldo84, 2011-09-11 09:21

7 bramek, tyle zobaczyli kibice zgromadzeni na sobotnim meczu VII Kolejki rozgrywek podlaskiej A Klasy pomiędzy KS UM Krynki a Turem II Bielsk Podlaski. Drużyną lepszą w tym starciu okazał się gospodarz, który strzelił rywalom o jedną bramkę więcej wygrywając 4:3 (2:2) i zapisując tym samym na swoje konto kolejne 3 ważne punkty. Bramki dla KS UM w tym meczu zdobywali: Jarosław Stanke x2 oraz po jednej Krzysztof Tumiel i Mariusz Stefanowicz z rzutu karnego. Bilans 6 rozegranych meczów przez naszego sobotniego rywala z Bielska Podlaskiego (4 porażki i 2 wygrane) wskazywał, że to spotkanie dla naszej ekipy będzie łatwym i przyjemnym spacerkiem, lecz nic bardziej mylnego. Goście twardo się bronili i za wszelką cenę chcieli wywieźć z gorącego kryńskiego stadionu chociażby punkt, a że piłka nożna to gra błędów to o mało co tego celu nie udało się im zrealizować.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2 i goście pewnie dużo by dali aby to już był koniec spotkania. Dla "żółto-zielonych" spotkanie zaczyna się znakomicie od prowadzenia 2:0 po dwóch bramkach Jarka Stanke. Wszystko było by dobrze gdyby nie błędy po których to piłkarze Tura doprowadzają do remisu. Druga połowę zaczynamy również w dobrym stylu gdyż tuż po gwizdku rozpoczynającym drugą część spotkania Krzysztof Tumiel wyprowadza nasz zespół na prowadzenie 3:2. Na 10 minut przed końcem meczu KS UM wychodzi znowu na dwubramkowe prowadzenie, a gola na 4:2 strzela z rzutu karnego kapitan zespołu Mariusz Stafanowicz. Lecz to jeszcze nie koniec spotkania i jak się okazuje nie koniec nerwów, gdyż o wynik końcowy trzeba było drżeć aż do samego końca meczu. O emocje w końcówce spotkania postarali się piłkarze gości, którzy to doprowadzają do wyniku 4:3 po strzelonym rzucie karnym. Na szczęście to cel naszego zespołu został osiągnięty: wygrana 4:3 i komplet punktów a goście pomimo wszelkich starań wyjechali z Krynek bez punktów.

10 września 2011r. /sobota/
VII KOLEJKA A KLASY
KS UM KRYNKI - TUR II BIELSK PODLASKI
4                                            3

Bramki dla KS UM: Jarosław Stanke x2, Krzysztof Tumiel oraz Mariusz Stefanowicz (rzut karny)

W rozwinięciu newsa komplet wyników VII Kolejki...