statystyki szczegółowe

Aktualności

Pewna i wysoka wygrana z BKSem!

• autor: arnoldo84, 2011-10-30 16:39

W dzisiejszym kończącym rundę jesienną meczu XV Kolejki rozgrywek podlaskiej A Klasy nasza drużyna KS UM Krynki podejmowała na własnym stadionie ekipę BKS Jagiellonię Białystok. Po ciekawym i dobrym widowisku nasi piłkarze wysoko ograli gości z Białegostoku aż 6:0 (2:0). Bramki w tym spotkaniu dla KS UM zdobywali: Jarosław Stanke, Grzegorz Bułatewicz, Mariusz Stefanowicz (z rzutu karnego), Przemysław Szymanowicz, Mariusz Jurewicz oraz Krzysztof Kirejczyk.

Pierwsza połowa nie zapowiadała jednak, że w tej rywalizacji padnie taki wysoki wynik gdyż początek w wykonaniu obydwu drużyn był ospały i gra toczyła się zazwyczaj w środku pola. Goście dzielnie się bronili przed utratą pierwszej bramki jednak niestety wystarczyło im sił tylko na pierwszy kwadrans. Wynik dla gospodarzy otworzył Jarek Stanke, który wyprowadził ekipę KS UM na prowadzenie 1:0. W pierwszej połowie stać nas było jeszcze na strzelenie jednej bramki, którą zdobył Grzegorz Bułatewicz i ustalił wynik do przerwy na 2:0 dla gospodarzy. W drugiej połowie górą była młodzież z Krynek, która to miała więcej sił i zabiegała piłkarzy z Białegostoku, w której nie brakowało piłkarzy starszej daty. Drugie 45 minut mogło bardziej się podobać od pierwszej części spotkania. Więcej składnych akcji naszych piłkarzy i co z tym idzie strzelone aż 4 gole. Wynik końcowy spotkania na 6:0 ustalił Krzysztof Kirejczyk, który popisał się ładną solową akcją, Odzyskał piłkę na swojej połowie, przebiegł sam połowę boiska i pokonał bezradnego bramkarza gości. Kolejna wysoka wygrana naszej drużyna na własnym stadionie cieszy i napawa optymizmem na kolejne dwie nadchodzące kolejki, które rozegramy awansem z rundy rewanżowej.

30 października 2011r. /niedziela/
XV KOLEJKA A KLASY
KS UM KRYNKI - BKS JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
6                                                 0

Bramki dla KS UM: Jarosław Stanke, Grzegorz Bułatewicz, Mariusz Stefanowicz (z rzutu karnego), Przemysław Szymanowicz, Mariusz Jurewicz oraz Krzysztof Kirejczyk

Pozostałe wyniki XV Kolejki A Klasy...

15. kolejka

29 października

KS Miastkowo - Orkan Poświętne 8:2 (3:2).
Bramki:
Tercjak 15, 35, Rupacz 22, 82, Baranowski 65, Piotr Magdaleński 85, 88, Paweł Magdaleński 90 - Sienkiewicz 7, Grochowski 40.

Biebrza Goniądz - Pionier Brańsk - drużyna gości nie stawiła się na mecz.

Skra Wizna - Wigry II Suwałki 1:2 (1:0).