Aktualności

Wyniki II Kolejka KLH!

• autor: arnoldo84, 2011-12-13 17:40

Emocji jak na lekarstwo niewielkie zmiany w tabeli tak krótko można opisać 2 kolejkę KLH...

Pierwszy mecz między zespołem Twórców Blasku z Osiedlowymi BuhaJami rozstrzygnął się już w pierwszej połowie. Znów w dobrej formie strzeleckiej był Łukasz Szymanowicz , który w pierwszej połowie wbił rywalom 3 bramki w drugiej połowie dołożył tyle samo i stał się tym samym najlepszym strzelcem po 2 kolejkach KLH. Bramki w tym meczu strzelali jeszcze Oleksza, Porzeziński, Kożuchowski i Kirejczyk w szeregach Bema. Twórcy Blasku zdołali wbić dwie bramki rywalom co przy 14 bramkach rywali było dorobkiem mizernym...

Twórcy Blasku 2:14 Osiedlowe BuhaJe Bema
(1:8 )
Bramki:
Twórcy Blasku: Kasacki K. , Parfieńczyk M.
Osiedlowe Buhaje: Szymanowicz Ł x6, Kożuchowski x3, Oleksza D x3, Porzeziński D, Kirejczyk K.

Drugi mecz tego dnia to Kryńska Jagiellonia – Drin Team. Zespół „Imprezowiczów” w pierwszej kolejce pauzował przez co ciężko było powiedzieć na co ich stać. Personalnie faworytem był zespół „Kibiców” lecz boisko pokazało, że tak łatwo im nie poszło. Debiutanci ustawili bardzo dobrze obronę i grali z kontry. Kryńska Jagiellonia miała ogromne problemy z wbiciem bramki, a to trafiali w obrońców, a to strzelali nad bramką, a i trzeba przyznać, że i grający na bramce Krzysztof Zalecki dobrze się spisywał, jednak udało się go pokonać w 8 minucie pierwszej połowy Przemkowi Szymanowiczowi i było 1:0 jednak radość nie trwała długo bo po kontrataku wyrównał Tomasz Tomulewicz. Do przerwy 1:1.
    Druga połowa to ataki zespołu „Kibiców” lecz ciągle bili głową w mur. Jednak przy wyprowadzaniu piłki z własnego pola karnego bramkarz Drin Team podał, a w zasadzie nabił futbolówką Przemka Szymanowicza i tak wpadła bramka na 2:1 , chwilę później po indywidualnej akcji bramkę zdobył Palacz i było 3:1. Drużyna Drin Team nie składała broni i na 5 minut przed końcem kontaktową bramkę zdobył Tomulewicz i znów zrobiło się nerwowo. Przegrywający postawili wszystko na jedną kartę i się otworzyli czym zostali skarceni do bramki po podaniu Mandrosza trafił Palacz i było 4:2.
    Tym wynikiem zakończyło się też spotkanie i po emocjonującym pełnym walki meczu faworyci zdobyli 3 punkty.

Kryńska Jagiellonia 4:2 Drin Team
(1:1)
Bramki:
Kryńska Jagiellonia: Szymanowicz P x2, Palacz M x2
Drin Team: Tomulewicz T x 2

Ostatnie spotkanie wydawało się być najbardziej emocjonujące ze względu na renomę drużyn, a mianowicie Galacticos – All Star’s . Niestety problemy kadrowe w drużynie Seniorów doprowadziły do tego, że musieli zagrać w osłabieniu cały mecz co z góry nie dawało im większych szans.
     Do gry po kontuzji w drużynie Galacticos mógł wrócić Maciej Jurczenia co było sporym wzmocnieniem zespołu Gwiazdorów.
    Podobnie jak pierwszy mecz dnia tak i ten był jednostronny. Galacticos zaczęli od żółtej kartki dla Grinia, ale później wbili rywalom odpowiednio 7 bramek w pierwszej jak i w drugiej połowie co dało 14:0 w całym spotkaniu. Jednak szacunek za walkę i wyjście na to spotkanie Seniorom bo nie jeden oddałby walkower w podobnej sytuacji. Miejmy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach nie będą mieli takich problemów i pokażą swoją pełnię umiejętności i będą walczyć o osiągnięcie przedsezonowego celu, którym było podium.

Podsumowanie kolejki:

Po tej kolejce można powiedzieć tylko tyle, że każdy może wygrać z każdym, a o podziale punktów decydowała będzie dyspozycja dnia. Drin Team wygląda na dość dobrze poukładaną drużynę grającą twardo w obronie i to im pozwoli urwać punkty w niejednym meczu. Po tej kolejce mamy nowego lidera Klasyfikacji Strzelców, a więc jak widać jeden weekend może niwelować wszelkie straty

Następna kolejka odbędzie się w sobotę 17 grudnia o godzinie 14.00

A oto rozpiska dnia:
The Redd’s – Drin Team 14.00
All Star’s – Osiedlowe BuhaJe Bema 14.30
Galacticos – Twórcy Blasku 15.00
Pauza: Kryńska Jagiellonia

Jak widać przed nami zapowiada się bardzo wyrównany weekend. Dwóch debiutantów i tym razem zespół The Redd’s ma być w pełnym składzie więc zapowiada się ciekawa walka między drużynami debiutantów.
    Drugie spotkanie to pojedynek drugiej i czwartej drużyny ligi. Osiedlowe BuhaJe zrobią wszystko by objąć prowadzenie w lidze pod nieobecność pauzującej Kryńskiej Jagiellonii , a All Star’s jeśli wystąpi w optymalnym składzie będzie chciało wygrać spotkanie i zmazać plamę po nieudanej 2 kolejce.
    Trzeci pojedynek tego dnia to mecz dwóch najmłodszych drużyn w lidze Galacticos zmierzą się z Twórcami Blasku. Faworytami są na pewno Gwiazdorzy, ale drużyna Twórców Blasku nie zdobyła jeszcze punktów i będzie starała się to zmienić.