SEZON 2017/2018!
RUNDA JESIENNA
A KLASA GR. III
KOLEJKA VI
01.10.2017r. godz. 14.00
/boisko w Krynkach/
KS UM KRYNKI
VS
POGRANICZE KUŹNICA
ZAPRASZAMY NA STADION!
______________________
Kolejka VI A Klasa Gr. III
01.10.2017r. /niedziela/
KS Sokoły - Sudovia Szudziałowo g. 13.00
KS UM Krynki - Pogranicze Kuźnica g.14.00
Gryf Gródek - Iskra Wyszki g. 15.00
Znicz Suraż - Supraślanka Supraśl g. 16.00
podlaskie » A-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
dzisiaj: 108, wczoraj: 35
ogółem: 2 591 102
statystyki szczegółowe
Klub Sportowy Urząd Miejski w Krynkach zajął 3 miejsce w Turnieju o Puchar Starosty Sokólskiego, który odbył się na sztucznej murawie w Sokółce 19 lutego 2012r. W turnieju brały udział cztery drużyny: Konar Kora Korycin (A Klasa), Sudovia Szudziałowo (KOS), KS UM Krynki (A Klasa) oraz gospodarz Sokół Sokółka (KOS). Rywalizacja pomiędzy zespołami odbyła się systemem pucharowym w czasie dwa razy po 30 minut. Nasz zespół w meczu półfinałowym bezbramkowo zremisował z drużyną Sudovii Szudziałowo (przegrywając jednak w rzutach karnych) zaś w spotkaniu o 3. miejsce wygrał zdecydowanie 5:1 z zespołem Konar Kory Korycin!
W rozwinięciu newsa dokładne wyniki całego turnieju...
Wyniki Turnieju o Puchar Starosty Sokólskiego:
I MECZ:
KS UM KRYNKI - SUDOVIA SZUDZIAŁOWO 0:0 po rzutach karnych 2:4 dla Sudovii.
Skład KS UM Krynki: Kasacki Adam - Piotr Mandrosz, Mariusz Stefanowicz, Krzysztof Kraszyński, Zbigniew Hlebowicz - Przemysław Szymanowicz, Grzegorz Bułatewicz, Krzysztof Kirejczyk, Adam Zuwalski - Łukasz Szymanowicz, Stefanowicz Jacek.
Ławka rezerwowych: Maciej Jurczenia, Marcin Griń, Piotr Hajdukiewicz, Sylwester Wojno, Włodzimierz Surowiec.
II MECZ:
SOKÓŁ SOKÓŁKA - KONAR KORA KORYCIN 1:1 po rzutach karnych 4:2 dla Sokoła.
MECZ O III MIEJSCE:
KS UM KRYNKI - KONAR KORA KORYCIN 5:1
Bramki dla KS UM: Łukasz Szymanowicz x2, Jacek Stefanowicz, Adam Zuwalski, Grzegorz Bułatewicz.
FINAŁ:
SUDOVIA SZUDZIAŁOWO - SOKÓŁ SOKÓŁKA 1:1 po rzutach karnych 2:3 dla Sokoła.
Klasyfikacja końcowa Turnieju:
I MIEJSCE: SOKÓŁ SOKÓŁKA
II MIEJSCE: SUDOVIA SZUDZIAŁOWO
III MIEJSCE: KS UM KRYNKI
IV MIEJSCE: KONAR KORA KORYCIN
Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy strzelec: ŁUKASZ SZYMANOWICZ (KS UM Krynki)
Najlepszy zawodnik turnieju: PRZEMYSŁAW CZEREMCHA (Sudovia Szudziałowo)
Najlepszy bramkarz: JAKUB SERAFIN (Sokół Sokółka)
>>> GALERIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU <<<
|
SEZON 2017/2018!
JUNIORZY MŁODSI
II LIGA GRUPA I KOL II
09.09.2017r. /sobota/ godz. 10.00
/boisko w Sokółce/
FALCON SOKÓŁKA
vs
KS UM KRYNKI
Wyjazd z Krynek 8.45!
WYNIKI:
Kolejka I 03.09.2017r.
KS UM KRYNKI - GKS STAWISKI 0:2
Najbliższa kolejka 6 | ||||||||||||
|
Sudovia Szudziałowo | 1:3 | KS UM Krynki |
2017-09-24, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 5 | |||
| |||
| |||
| |||
|