Aktualności

Od zwycięstwa do zwyciętwa! Druga lokata w tabeli coraz...

• autor: arnoldo84, 2012-04-30 09:35
Od zwycięstwa do zwyciętwa! Druga lokata w tabeli coraz bliżej...

Wczoraj nasza drużyna KS UM Krynki stoczyła zacięty i twardy bój w Pilikach o kolejne zwycięstwo i o kolejne ligowe punkty. Przeciwnikiem był Tur II Bielsk Podlaski. "Żółto-zieloni" po bardzo ciężkim spotkaniu wygrali swój czwarty mecz tej wiosny. Pokonali drużynę gospodarzy 2:0 po bramkach Jacka Stefanowicza oraz Łukasz Surowca. Śmiało już można nazwać naszą ekipę "rycerzami wiosny"! Cztery mecze i 12 punktów! Już tylko 4 oczka tracimy do drugiego miejsca w tabeli, które daje bezpośredni awans do KOS! Brawo panowie i tak trzymać!

Jeżeli chodzi o sam mecz XXII Kolejki pomiędzy Turem II Bielsk Podlaski a KS UM Krynki było to twarde, zacięte i czasami bezpardonowe spotkanie. Zachowanie piłkarzy i kibiców gospodarzy czasami wołało o pomstę do nieba. Brakowało kultury i czystej gry. Przekonał się o tym nasz prawo skrzydłowy Przemysław Szymanowicz, który to już w 15 minucie meczu musiał opuścić boisko gdyż został ostro sfaulowany i doznał kontuzji kostki. Bramka na 1:0 dla KS UM wpadła już w 13 minucie a pierwszy na listę strzelców zapisał się Jacek Stefanowicz. Nieudana pułapka offsajdowa w wykonaniu gospodarzy i ładne podanie Łukasza Szymanowicza z głębi pola i Jacek wychodzi sam na sam. Mija bramkarza i umieszcza piłkę w sieci. 1:0 dla "żółto-zielonych". Taki wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie podobne oblicze meczu jak w pierwszej. Gospodarze grając długą piłkę na napastników próbowali przejść naszą obronę, która w tym meczu była jak mur - nie do przebicia. Nasi piłkarze zaś grali piłką, czyli taktyka jaką nakreślił trener. W 73 minucie Łukasz Surowiec strzelił bramkę na 2:0 i postawił kropkę nad i w tym meczu. Akcja bramkowa palce lizać. Bardzo ładna akcja z klepki naszych piłkarzy. Wymiana podań z pierwszej piłki i piękną akcję soczystym strzałem piłkę w sieci umieszcza Łukasz Surowiec. Więcej bramek już nie zobaczyliśmy. Spotkanie kończy się wynikiem 2:0 dla KS UM!

Teraz parę dni odpoczynku i we środę znowu gramy mecz. Tym razem na własnym stadionie o godz. 17.00 podejmować będziemy Victorię Jedwabne. Wszystkich serdecznie już dziś zapraszam na to widowisko!