SEZON 2017/2018!
RUNDA JESIENNA
A KLASA GR. III
KOLEJKA VI
01.10.2017r. godz. 14.00
/boisko w Krynkach/
KS UM KRYNKI
VS
POGRANICZE KUŹNICA
ZAPRASZAMY NA STADION!
______________________
Kolejka VI A Klasa Gr. III
01.10.2017r. /niedziela/
KS Sokoły - Sudovia Szudziałowo g. 13.00
KS UM Krynki - Pogranicze Kuźnica g.14.00
Gryf Gródek - Iskra Wyszki g. 15.00
Znicz Suraż - Supraślanka Supraśl g. 16.00
podlaskie » A-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
dzisiaj: 337, wczoraj: 199
ogółem: 2 591 530
statystyki szczegółowe
"Wydział Gier i Ewidencji Podlaskiego Związku Piłki Nożnej ostatecznie zatwierdził skład poszczególnych lig seniorskich, które w sezonie 2012/2013 będą prowadzone przez Podlaski ZPN. Ostateczne decyzje dotyczące składu lig zapadły po nieuzyskaniu licencji przez Jeziorak Iława i rezygnacjach kilku klubów z gry w poszczególnych ligach."
Victoria Jedwabne
Biebrza Goniądz
KS Urząd Miejski Krynki
Bocian Boćki
Tur II Bielsk Podlaski
Kolejarz Czeremcha
Skra Wizna
Konar-Kora Korycin
Ruch Wysokie Mazowieckie - KS Miastkowo
Promil Białystok
KS Sokoły
Podlasiak Knyszyn
KS Studzianki
Pionier Brańsk
Orzeł Kleszczele
źródło: www.podlaskizpn.org
W rozwinięciu newsa pozostałe składy lig z podlasia...
Wissa Szczuczyn, Dąb Dąbrowa Białostocka, Warmia Grajewo, Granica Kętrzyn, Olimpia 2004 Elbląg, Huragan Morąg, Start Działdowo, Motor Lubawa, Sokół Ostróda, MKS Korsze, Orzeł Kolno, ŁKS 1926 Łomża, Płomień Ełk, Mrągowia Mrągowo, Olimpia Zambrów, Tur Bielsk Podlaski.
Znicz Suraż, Cresovia Siemiatycze, Włókniarz Białystok, Gryf Gródek, Sparta Augustów, Hetman Białystok, Sparta 1951 Szepietowo, Hetman Tykocin, Sokół Sokółka, KS Michałowo, Puszcza Hajnówka, LZS Narewka, Promień Mońki, Magnat Juchnowiec Kościelny, Pogoń Łapy, Piast Białystok.
Wigry II Suwałki, Forty Piątnica, Sudovia Szudziałowo, Gieret Giby, Rudnia Zabłudów, Iskra Narew. Pomorzanka Sejny, Korona Dobrzyniewo Duże, Polonia Raczki, Krypnianka Krypno, 6 Orlęta Czyżew, KS Śniadowo, Narew Choroszcz, MKS Mielnik, KS Wasilków, ŁKS 1926 II Łomża.
Supraślanka Supraśl, Rospuda Filipów, BKS Jagiellonia Białystok, Pogranicze Kuźnica, Czarni Gródek, Orzeł Tykocin, Grab Janówka, Orkan Poświętne, Husaria Łapy, Jasion Jasionówka, Hydrobud Krynickie.
KS Berezowo, Błykawica Dubicze Cerkiewne, Iskra Wyszki - COKiS Ciechanowiec, Husar Nurzec, GKP Orla.
|
SEZON 2017/2018!
JUNIORZY MŁODSI
II LIGA GRUPA I KOL II
09.09.2017r. /sobota/ godz. 10.00
/boisko w Sokółce/
FALCON SOKÓŁKA
vs
KS UM KRYNKI
Wyjazd z Krynek 8.45!
WYNIKI:
Kolejka I 03.09.2017r.
KS UM KRYNKI - GKS STAWISKI 0:2
Najbliższa kolejka 6 | ||||||||||||
|
Sudovia Szudziałowo | 1:3 | KS UM Krynki |
2017-09-24, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 5 | |||
| |||
| |||
| |||
|