statystyki szczegółowe

Aktualności

Promil pokanany! 3 punkty i fotel lidera dla KS UM Krynki!

• autor: arnoldo84, 2013-09-21 20:47

Dziś nasza drużyna KS UM Krynki pokonała w swoim meczu wyjazdowym V Kolejki rozgrywek podlaskiej A Klasy Grypy III Promil Białystok 0:1 (0:0). Bramkę na wagę zwycięstwa i 3 punktów w tym spotkaniu zdobył Krzysztof Kirejczyk. W pierwszej połowie nie doczekaliśmy się bramek choć najlepszą mieli "żółto-zieloni". Z rzutu karnego, kiedy to faulowany w polu karnym był Marek Palacz nie trafił Krzysztof Kirejczyk strzelając mocno lecz tylko w poprzeczkę. Krzysiek raz również groźnie uderzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową ale również niecelnie. Gospodarze mieli także swoje szanse aby zdobyć bramkę w tych pierwszych 45 minutach lecz brakowało szczęścia i precyzji. Pierwsza połowa kończy się wynikiem bezbramkowym.

W drugiej połowie nasza drużyna miała sporo dogodnych sytuacji aby zdobyć prowadzenie. Co raz groźnie atakowaliśmy i stwarzaliśmy sytuacje pod bramką gospodarzy. Marek Palacz trafił w słupek, ładnie uderzał Maciej Jurczenia lecz bronił bramkarz Promila. Ogólnie w drugiej połowie to nasz zespół był obiektywnie lepszy i zasługiwał na strzelenie bramki. W końcu w 83 minucie zrehabilitował się Krzysiek, który strzelił jak się okazało bramkę na 0:1 dla KS UM dającą nam zwycięstwo i 3 punkty! Promil w końcu pokonany a nasza drużyna nadal niepokonana! To skromne zwycięstwo na tą chwilę daje fotel lidera w Grupie 3 ale kolejne mecze już jutro. Brawo panowie oby tak dalej!

V KOLEJKA A KLASY GRUPA III

21.09.2013r. godz. 16.00 /s0bota/

Boisko MOSP-u  w Białymstoku

PROMIL BIAŁYSTOK - KS UM KRYNKI

0                                1

Bramka dla KS UM: Krzysztof Kirejczyk

W rozwinięciu komplet wyników V Kolejki...

A klasa grupa 1

5. kolejka

21 września

COKiS Ciechanowiec - Bocian Boćki 2:1 (0:1). Bramki: Olszewski 65, 75 - M. Jakubowski 44.

22 września

Orzeł Kleszczele - Puszcza II Hajnówka 3:0 (0:0). Bramki: Wasiluk 73 (k), 90, Mirończuk 89.

Kolejarz Czeremcha - Tur II Bielsk Podlaski 0:2 (0:0). Bramki: Daniłowski 65, Rogowski 78.

Iskra Wyszki - BKS Jagiellonia Białystok - odwołany z powodu obfitych opadów deszczu.

Husar Nurzec - Błyskawica Dubicze Cerkiewne 5:0 (1:0). Bramki: Żornaczuk 35, 60, Gronowski 67, Nikiforuk 79, Paweł Grzyb 82.

Pauza: Pionier Brańsk.

A klasa grupa 2

5. kolejka

21 września

Rospuda Filipów - Grab Janówka 9:1 (5:0). Bramki: Żukowski 3, Zieliński 17, D. Jaśko 27, 32, K. Jurewicz 44, Piotr Żegaczewski 57, 88, Piotr Konieczny 60, Gwiazdowski 85 - Kuklo 69 (k).

22 września

Pogranicze Kuźnica - Skra Wizna 7:1 (4:0). Bramki: Viarstak 5, 45, 57, 67, Andrzejewski 26, B. Słoma 42, Trzciński 53 - Karpiński 55.

Orzeł Tykocin - Jasion Jasionówka - odwołany z powodu obfitych opadów deszczu.

Wissa II Szczuczyn - Konar Kora Korycin 2:4 (0:0). Bramki: Makuszewski 46, Marcinkiewicz 72 - Burnewicz 60, Szewczul 70, Wilczko 78, I. Lech 84.

Pauza: Podlasiak Knyszyn.

A klasa grupa 3

5. kolejka

21 września

Promil Białystok - KS UM Krynki 0:1 (0:0). Bramka: Kirejczyk 83.

22 września

KS Studzianki - Husaria Łapy 1:0 (0:0). Bramka: Mitkiewicz 77.

Znicz Suraż - Pasja Kleosin 1:3 (1:2). Bramki: Nowicki 6 - Radzymiński 5, Repnik 26, 76.

Narew Choroszcz - GKS Czarni Gródek 5:1 (1:0). Bramki: Waszczuk 27, 67, 70, Kołodko 75, 78 - Antonowicz 72.

Pauza: KS Sokoły, Supraślanka Supraśl.