statystyki szczegółowe

Aktualności

Powtórka z rozrywki!

• autor: arnoldo84, 2009-10-25 20:32
    Niestety w kolejnym meczu wyjazdowym nasza drużyna KS UM Krynki doznała kolejnej, można powiedzieć pechowej porażki tym razem przegrywając w meczu XIII kolejki rozgrywek podlaskiej A Klasy z rywalem z dolnej części tabeli COKiS Ciechanowiec. "Żółto-zieloni" po raz kolejny przegrali wygrany mecz gdyż w całym meczu to nasz zespół przeważał w całym spotkaniu, stwarzając sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych, z których udało się wykorzystać tylko jedną. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Łukasz Szymanowicz strzelając gola tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego kończącym pierwszą połowę spotkania. Na więcej niestety nie było stać naszych piłkarzy i ulegliśmy gospoadrzom 2:1 stracą bramki w ostatnich pięciu minutach spotkania! A ostatnie minuty spotkania to powinny odbywać się przy zapalonych jupiterach ;) ale takich to drużyna z Ciechanowca nie posiada :).

COKiS CIECHANOWIEC - KS UM KRYNKI
                                                2                                    1

Nasz zespół wystąpił w następującym składzie: Kasacki Adam - Puciłowski Łukasz, Stefanowicz Mariusz, Kożuchowski Adrian (Szutkiewicz Adam od 70'), Stefanowicz Kamil - Kraszyński Krzysztof, Palacz Marek, Puciłowski Mariusz, Szymanowicz Przemysław (Hlebowicz Zbigniew od 80') - Tumiel Krzysztof, Szymanowicz Łukasz.

• Komentarzy [0]
  • czytano: [967]

autor: anonim- 2009-10-26 06:29:35

Profil anonim- w Futbolowo A tym razem to wina braku jupiterow na stadionie przyczyną porazki? Ciekawe, tego jeszcze nie bylo.

autor: Kappsel 2009-10-26 07:33:38

Profil Kappsel w Futbolowo Wiesz anonim cieżko jest grać gdy jest już ciemno. Ostatnie 15minut to już ciemno było i w takich warunkach na pewno nie jest łatwo grać.Więc twój komentarz jest zbędny.

autor: kano1975 2009-10-26 08:06:28

Profil kano1975 w Futbolowo Na pewno winą nie jest brak światła. Chociaz ktos z COKiSu mogl przewidziec coroczną zmianę czasu na zimowy, prawda panowie działacze z Ciechanowca??  Nie byłem na meczu więc nie wiem co tak naprawdę się stało, że stracilismy 2 bramki w ostatnich 5 minutach. Wielka szkoda! Zobaczymy co wyniknie z opisu meczu, ktory jest pewnie przygotowywany przez naszego korespondenta Arniego :) Fakt faktem ze 8 pozycja w tabeli nie jest szczytem naszych mozliwosci i stac naszą druzyne na wiele wiecej! Tym bardziej ze roznice miedzy druzynami wokol nas są bardzo małe! A moze piłkarze wypowiedzą się tu na temat meczu? Zapraszam!

autor: anonim- 2009-10-26 17:19:49

Profil anonim- w Futbolowo Czytam sobie z nudów strony innych druzyn A-klasy i trafiam na stronę BKS. I coz widze? Opis meczu Krynek z BKSem, a zwlaszcza koncowka opisu: www.bksjagiellonia.futbolowo.pl/bksjagie llonia/?p=newsy&id=25 Bylem wsrod kibicow ale nie slyszalem tego. A wy?

autor: arnoldo84 2009-10-26 18:56:38

Profil arnoldo84 w Futbolowo "anonim-" to prawda i jestem zaskoczony tym co napisali o naszych kibicach i o piłkarzach bo to wszytko to nie prawda! Napisali, że nie mamy szacunku do piłkarzy heh co oni gadają! A jaki szacunek oni mieli do naszych piłkarzy, do kibiców?? Niech oni się ogarną i tyle powiem:) Pozdrókwa.

autor: anonim- 2009-10-26 20:05:40

Profil anonim- w Futbolowo I BKS zaprasza do siebie wiosną... Ciekawa jest tez relacja z ostatniej kolejki A-Klasy na Podlaskim Związku, a zwłaszcza fragment dotyczący meczu z Ciechanowcem, zaczynający się: "Walka na całego trwa również w dolnych rejonach tabeli...". Wygląda na to ze Krynki są już w dolnych rejonach???  www.podlaskizpn.org/index.php5?pid=1& ;nid=992

autor: arnoldo84 2009-10-28 12:22:50

Profil arnoldo84 w Futbolowo Wszystkich zapraszam do czytania relacji z meczu COKiS Ciechanowiec vs KS UM Krynki, przegranego przez naszą drużynę 2:1. Po meczu powiedziałem wszystkim, że relacji nie będzie ale postarałem się i napisałem co się działo. Pozdrawiam i zapraszam do lektury:)

autor: Prawy_123 2009-10-28 13:17:52

avatar Kontuzja  Przemka  to coś poważnego ???

autor: kano1975 2009-10-28 18:42:56

Profil kano1975 w Futbolowo Noga w gipsie, do konca rundy mozliwe ze nie zagra.