Aktualności

Wysoka wygrana z Choroszczą! Pozycja lidera utrzymana i...

• autor: arnoldo84, 2013-10-06 15:45
Wysoka wygrana z Choroszczą! Pozycja lidera utrzymana i umocniona!

Dziś nasza drużyna KS UM Krynki rozegrała mecz VII Kolejki rozgrywek podlaskiej A Klasy Grupy III. Udaliśmy się tym razem na wyjazd do Choroszczy aby zmierzyć się z miejscową Narwią, trzecią drużyną w tabeli. Ten mecz to było spotkanie na szczycie tej kolejki. Zmierzyła się trzecia drużyna z liderem. I po bardzo dobrym spotkaniu lider z Krynek okazał się lepszy wysoko ogrywając gospodarzy 0:5 (0:1). Bramki dla KS UM w tym meczy zdobywali: Łukasz Szymanowicz, Marek Palacz x2, Krzysztof Kirejczyk (rzut karny) oraz Maciej Jurczenia. Nasz zespół w tym meczu pokazał się z bardzo dobrej strony. Grał bardzo dobrze i prezentował dojrzały futbol.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem 0:1 po celnym uderzeniu z główki Łukasza Szymanowicz (dośrodkowywał z rzutu wolnego Maciej Jurczenia). Dogodne sytuacje do podwyższenia wyniku miał Marek Palacz lecz niestety brakowało szczęścia lub też skuteczności. Gospodarze natomiast raz tylko groźnie zaatakowali i to już w doliczonym czasie gry pierwszej połowy ale Adam Kasacki był tam gdzie powinien być i wybronił strzał. W drugiej połowie gospodarze za wszelką cenę chcieli wyrównać i rzucili się do ataku natomiast nasi piłkarze mądrze się bronili i wyprowadzali groźne kontry. W końcu na listę strzelców zapisał się Marek Palacz, który strzelił bramkę na 0:2. Czekał, strzelał aż w końcu się doczekał. Marek w tej drugiej połowie jeszcze raz trafił do sieci podwyższając na 3:0. Gospodarze mieli swoją szansę na zdobycie bramki kontaktowej na 1:2 z rzutu karnego kiedy to w polu karnym zagrywał ręką Krzysztof Kirejczyk ale zawodnik, który nie dawno wszedł na boisko podszedł do 11tki i przestrzelił. Natomiast nasz zespół lepiej umiał egzekwować rzuty karne a dokładnie Krzysztof Kirejczyk, który właśnie podwyższył na 0:4 z rzutu karnego. Wynik końcowy na 0:5 dla KS UM ustalił Maciej Jurczenia precyzyjnie strzelając z prawej nogi po długim rogu.

Bardzo dobra i mądra gra naszej drużyny dała nam wysokie zwycięstwo na wyjeździe w szlagierowym spotkaniu z zespołem Narew Choroszcz. Ogólnie to nasz zespół w całym spotkaniu przeważał i miał wiele dogodnych sytuacji na strzelenie bramki. Skończyło się na 0:5 co cieszy i daje nam ogromną dawkę optymizmu przed kolejnym spotkaniem. Trenujemy, gramy, wygrywamy i kroczymy do okręgówki! Brawa panowie za dzisiejsze okazałe zwycięstwo w tym trudnym meczu wyjazdowym. Teraz mecz u siebie z KS Studzianki. Oby tylko pogoda dopisała i pozwoliła nam rozegrać ostatni mecz u siebie tej rundy!

VII KOLEJKA A KLASY GRUPA III

06.10.2013r. godz. 11.00 /niedziela/

Boisko w Choroszczy

NAREW CHOROSZCZ - KS UM KRYNKI

0                                 5

Bramki dla KS UM: Łukasz Szymanowicz, Marek Palacz x2, Krzysztof Kirejczyk (rzut karny) oraz Maciej Jurczenia.

Komplet wyników VII Kolejki A Klasy...

A klasa Grupa 1

7. kolejka

6 października

Iskra Wyszki - Puszcza II Hajnówka 0:1 (0:1). Bramki: R. Langa 38 (k).

Bocian Boćki - Błyskawica Dubicze Cerkiewne 4:1 (4:1). Bramki: Cylwik 3, 8, M. Jakubowski 5, Orzechowski 13 (k) - ?

Kolejarz Czeremcha - Pionier Brańsk 13:0 (4:0). Bramki: Kaliszewicz 11, 48, 55, 60, 72, 83, M. Białas 31, M. Samosiuk 34, Aleksiejuk 42, Barwiejuk 58, 75, 86.

Husar Nurzec - Tur II Bielsk Podlaski 0:1 (0:1). Bramki: Pradyszczuk 42.

COKiS Ciechanowiec - BKS Jagiellonia Białystok 4:4 (1:2). Bramki: Jurek 20, Olszewski 25, 50, 75 - Ł. Głowicki 27, 55, K. Gryczan 53, M. Gryczan 79.

Pauza: Orzeł Kleszczele.

A klasa Grupa 2

7. kolejka

Orzeł Tykocin - Skra Wizna 3:2 (1:2). Bramki: Żmiejko 38, Piasecki 75, Jurgielewicz 87 - ?

Podlasiak Knyszyn - Rospuda Filipów godz. 15.00

Pogranicze Kuźnica - Grab Janówka godz. 15.00

Konar Kora Korycin - Jasion Jasionówka godz. 15.45

Pauza: Wissa II Szczuczyn.

A klasa Grupa 3

7. kolejka

Narew Choroszcz - KS UM Krynki 0:5 (0:1). Bramki: Ł. Szymanowicz 30, Palacz 50, 83, Kirejczyk 85 (k), Jurczenia 90.

KS Studzianki - Pasja Kleosin 1:0 (0:0). Bramki: Radinović 83.

Znicz Suraż - Supraślanka Supraśl 1:5 (1:3). Bramki: Manoś 17 - ?

KS Sokoły - GKS Czarni Gródek 1:2 (1:1). Bramki: Sawko 40 - Antonowicz 23, Treska 72.

Pauza: Promil Białystok, Husaria Łapy.