Aktualności

Studzianki odprawione z bagażem 8 goli! Wysoka wygrana KS...

• autor: arnoldo84, 2013-10-13 16:55
Studzianki odprawione z bagażem 8 goli! Wysoka wygrana KS UM!

Dziś nasza drużyna rozegrała mecz VIII Kolejki rozgrywek podlaskiej A Klasy Grupy III. W ostatnim meczu tej rundy przed własną publicznością podejmowaliśmy KS Studzianki. W bardzo dobrym stylu i strzelając 8 bramek nasi piłkarze pożegnali się z własnym kibicami do wiosny 2014 roku. Srogie lanie dostali od KS UM Krynki goście ze Studzianek przegrywając z gospodarzami aż 8:1 (3:1). Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Łukasz Szymanowicz x2, Przemysław Szymanowicz x2, Mateusz Parfieńczyk x2, Adam Zuwalski oraz Arkadiusz Możejko. To było kolejne bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszych piłkarzy.

Już od pierwszych minut przycisnęliśmy gości i na bramkę kibice nie musieli długo czekać. W piątej minucie worek z bramkami rozwiązał Przemysław Szymanowicz otwierając wynik na 1:0. Dziesięć minut później na 2:0 dla KS UM podwyższa Łukasz Szymanowicz posyłając ładnego loba, a w 25 minucie mogło być już 3:0 lecz z karnego nie strzela Krzysztof Kirejczyk (obronił bramkarz gości). Nie było 3:0 a zrobiło się 2:1 gdyż po nie strzelonym rzucie karnym goście strzelają bramkę kontaktową na 2:1. Wtedy zrobiło się spotkanie. Goście zwietrzyli swoją szansę i znowu groźnie strzelali w stronę naszej bramki ale Adam Kasacki był tam gdzie powinien i wybronił co miał do wybronienia. W ostatniej minucie pierwszej połowy na dwubramkową przewagę wyprowadza nasz zespół Mateusz Parfieńczyk strzelając bramkę do szatni na 3:1 dla KS UM.

Drugie 45 minut to już ogromna przewaga naszej drużyny i typowa gra do jednej bramki. Już na samym początku w 48 minucie prowadzenie na 4:1 podwyższył Adam Zuwalski a kolejne bramki były już tylko kwestią czasu. Strzelanie zaczął Adam a zakończył Arek Możejko. W drugiej połowie zobaczyliśmy jeszcze 5 bramek i końcowy wynik to 8:1 dla KS UM Krynki. Brawo panowie za dzisiejszy mecz. Brawo dla strzelców bramek dla asystujących ale wielkie brawa należą się dla całej drużyny. Jesteśmy kolektywem jesteśmy niepokonani! Mieszanka młodości i rutyny w naszych szeregach robi swoje. W dzisiejszym meczu to młodzież pokazała charakter i walczyła z zębem!

Cztery ostanie spotkania to 12 punktów 23 strzelone bramki i tylko jedna stracona! Te statystyki pokazują, że nasza drużyna to zespół, który zasługuje na "okręgówkę"! Ale należy nie popadać w euforię! Przed nami jeszcze dwa spotkania w tej rundzie i cała runda rewanżowa. Jest pięknie wiadomo cieszymy się bo zespół gra bardzo dobrze i wygrywa wszystko ale trzeba mieć chłodną głowę i jechać na kolejny mecz i walczyć bo tylko walką i sercem możemy zdziałać wszystko!

VIII KOLEJKA A KLASY GRUPA III

13.10.2013r. godz. 14.00 /niedziela/

Stadion miejski w Krynkach przy ul. Kościelnej

KS UM KRYNKI - KS STUDZIANKI

8                              1

Bramki dla KS UM: Łukasz Szymanowicz x2, Przemysław Szymanowicz x2, Mateusz Parfieńczyk x2, Adam Zuwalski oraz Arkadiusz Możejko.

Pozostałe wyniki VIII Kolejki A Klasy w rozwinięciu...

A klasa grupa 1

8. kolejka

13 października

Pionier Brańsk - Iskra Wyszki 4:3 (2:1). Bramki: Łagoda 26 (k), 42, Rybicki 78, Kosiński 80 - Przemysław Niewiński 30, 48, Borowski 63.

BKS Jagiellonia Białystok - Bocian Boćki 2:5 (1:2). Bramki: P. Głowicki 12, Śliwonik 52 - ?

Puszcza II Hajnówka - Husar Nurzec 0:2 (0:1). Bramki: A. Miler 20, Żornaczuk 80.

Tur II Bielsk Podlaski - COKiS Ciechanowiec 1:1 (0:1). Bramki: ? - Olszewski 10.

Orzeł Kleszczele - Kolejarz Czeremcha godz. 15.00

Pauza: Błyskawica Dubicze Cerkiewne.

A klasa grupa 2

8. kolejka

Grab Janówka - Jasion Jasionówka - gospodarze odmówili gry.

Rospuda Filipów - Orzeł Tykocin 1:1 (0:0). Bramki: Piotr Żegaczewski 82 - Chojnowski 47.

Pogranicze Kuźnica - Podlasiak Knyszyn godz. 15.00

Skra Wizna - Wissa II Szczuczyn godz. 15.30

Pauza: Konar Kora Korycin.

A klasa grupa 3

8. kolejka

12 października

Supraślanka Supraśl - Narew Choroszcz 1:1 (0:0). Bramki: Tekień 62 - Sokół 57.

Promil Białystok - Znicz Suraż 9:1 (4:1). Bramki: Andzielewicz 10, 24, 63, Jaszczołt 34, 38, 46, 48, Sacharczuk 68, Jakończuk 86 - T. Sobczyk 44 (s).

KS UM Krynki - KS Studzianki 8:1 (3:1). Bramki: P. Szymanowicz 5, 53, Ł. Szymanowicz 12, 50, Parfieńczyk 45, 60, Zuwalski 48, Możejko 90 - Doroszko 27.