statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana i porażka! Wyniki niedzielnych meczów wyjazdowych!

• autor: arnoldo84, 2014-09-14 21:07

W całkiem odmiennych nastrojach wracali nasi piłkarze ze swoich meczów wyjazdowych! Trampkarze KS UM Krynki ulegli w swoim meczu III Kolejki Grupy IV zespołowi OSiR Hajnówka 0:2 natomiast seniorzy podtrzymują zwycięską passę pokonując Jasion Jasionówka 1:4 (0:2)! Bramki dla KS UM zdobywali: M. Palacz x2, P. Szymanowicz oraz M. Jurczenia. Było to bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszej drużyny. Rozegraliśmy ten mecz bardzo dobrze taktycznie.

W pierwszych minutach to gospodarze mieli doskonałe szanse aby wyjść na prowadzenie ale dobrze spisał się nasz bramkarz Kamil Jackiewicz. W 20 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym był faulowany nasz kapitan Grzegorz Bułatewicz i sędzie dyktuje rzut karny, który niestety nie został zamieniony na bramkę gdyż strzał z 11 metrów Kamila Kasackiego broni bramkarz gospodarzy. Ale tuż po niestrzelonym rzucie karnym Przemysław Szymanowicz strzela bramkę z gry po świetnym podaniu Maćka Jurczenia i nasz zespół wychodzi na prowadzenie 0:1. W samej końcówce pierwszej połowy na dwu bramkowe prowadzenie dla KS UM wyprowadza nasz zespół Marek Palacz, który strzałem głową wykorzystuje świetne dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry Maćka Jurczenia. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:2 dla zespołu gości. W drugiej części spotkania to nasz zespół osiągnął przewagę i strzelił jeszcze dwie bramki i wygrał całe spotkanie 1:4. W drugiej połowie strzelali: Maciej Jurczenia ze stałego fragmentu gry oraz Marek Palacz strzałem z piętki dobił gospodarzy. Zwycięstwo jak najbardziej należało się dla naszej drużyny gdyż z gry to byliśmy lepsi. Bez błędów w obronie i skutecznie w napadzie! Oby tak dalej panowie!

Teraz czeka nas spotkanie pucharowe! W III rundzie zmierzymy się z drużyną Sokół Sokółka. Ten mecz zaplanowany jest na 17 września /środa/ godzina 15.30 stadion miejski w Krynkach! Serdecznie zapraszam na to spotkanie!

Sobota (13.09)

Piast Białystok - Kora Korycin 3:3 (2:1)
Bramki: Kateusz 26', Grzanka 32', Cichoń 63' - Świent 12'(k), Zalesko 60', Lech 90'

Supraślanka Supraśl - Victoria Jedwabne 4:2 (2:0)
Bramki: Łoszakiewicz 14', J.Świrydowicz 16', Hermanowski 50', Janicki 85' - 78'(s), Przybylski 90'

Niedziela (14.09)

LZS Studzianki - Biebrza Goniądz 4:7 (1:3)
Bramki: ? - Jasiński 3', 6', 78', Kołłątaj 8', 67', Dekarz 53', 83'

Jasion Jasionówka - UM Krynki 1:4 (0:2)
Bramki: ? - Palacz 45', 58', Szymanowicz Pa. 21', Jurczenia M. 49'

Orzeł Kolno - Pomorzanka Sejny 3:1 (1:1)
Bramki: Gwiazda x2, Brzeziński - Łejmel 16'

Pogranicze Kuźnica Białostocka - Sudovia Szudziałowo 3:2 (1:1)
Bramki: Jujko 20', Andrzejewski 77', Viarstak 90' - Czykier 13', Łukaszewicz 69'

Polonia Raczki - Gieret Giby 1:4 (1:0)
Bramki: ? - Tarlecki 52', 69', Pieślak 78', Kubas 84'