Aktualności

Niedziela pod znakiem porażek! Trampkarze i seniorzy bez...

• autor: arnoldo84, 2014-10-19 17:54
Niedziela pod znakiem porażek! Trampkarze i seniorzy bez punktów!

Nie powiodło się naszym kryńskim drużynom w dzisiejszych meczach ligowych. Zarówno trampkarze jak i seniorzy KS UM Krynki przegrali swoje mecze przed własną publicznością. Ogólnie kibice, którzy mimo chłodu zjawili się na trybunach zobaczyli ciekawe mecze i grad bramek. W dwóch meczach padło aż 15 bramek w tym 6 strzelali nasi zawodnicy a stracili 9! Do Krynek zawitały zespoły wymagające i wyżej notowane i niestety w obu meczach to goście wywieźli korzystny wyniki i komplet punktów!

W pierwszym meczu o godz. 11.30 przy ul. Kościelnej zagrali nasi trampkarze KS UM Krynki, którzy podejmowali lidera swojej Grupy IV - OSiR Hajnówka. Dzielnie walczyli nasi młodzi zawodnicy i był moment, że to nasz zespół prowadził ale niestety w końcowym rezultacie musieli uznać wyższość rywala z Hajnówki przegrywając minimalnie 2:3. Bramki dla KS UM zdobywali Tomasz Gdyszyński oraz Damian Wasilewski.

TRAMPKARZE GRUPA IV VIII KOLEJKA

19.10.2014r. godz. 11.30 /niedziela/

Stadion miejski w Krynkach

KS UM KRYNKI - OSiR HAJNÓWKA

2                              3

Bramki dla KS UM: T. Gdyszyński oraz D. Wasilewski.

Podobny los też spotkał naszych seniorów KS UM Krynki, którzy o 14.00 w ramach X Kolejki KOS w swojej Grupie II podejmowali vice lidera rozgrywek Orła Kolno. Niestety po zaciętym i szalonym spotkaniu w którym kibice obejrzeli aż 10 goli nasz zespół musiał uznać wyższość gości z Kolna przegrywają 4:6 (3:2). Bramki dla KS UM zdobywali Przemysław Szymanowicz x2, Łukasz Szymanowicz oraz Jacek Stefanowicz. W tym meczu działo się dużo a nawet bardzo dużo. Bramka za bramką, sytuacja za sytuacją a akcje w meczu zmieniały się jak w kalejdoskopie. A tak w krótkim streszczeniu wyglądał ten mecz...

O mecze w rozwinięciu newsa...

X KOLEJKA KOS GRUPA II

19.10.2014r. /niedziela/ godz. 14.00

KS UM KRYNKI - ORZEŁ KOLNO

4                                 6

Bramki dla KS UM: Przemysław Szymanowicz x2, Łukasz Szymanowicz, Jacek Stefanowicz.

Spotkanie zaczyna się wyśmienicie dla naszego zespołu gdyż po 7 minutach prowadzimy już 2:0 po dwóch bramkach Przemka Szymanowicz. Na trybunach i w szeregach naszej drużyny euforia. Goście przespali początek zaś my zaczynamy z "wysokiego C".  Niestety radość nie trwa długo gdyż po dwóch błędach w naszej obronie goście strzelają szybko dwie bramki i doprowadzają do remisu. I tak po 25 minutach gry mamy już 4 bramki. Po tym czasie kiedy to pada gol za golem i na tablicy widnieje remis 2:2 gra się wyrównała aż do 42 minuty kiedy to znowu gospodarze wychodzą na prowadzenie. Bramkę do szatni na 3:2 dla KS UM strzela Łukasz Szymanowicz. W drugiej połowie to już szalony mecz i kolejne bramki. Na początku zespół z Kolna doprowadza do remisu 3:3 a nie długo potem znów na prowadzenie wychodzi nasz zespół kiedy to bramkę na 4:3 strzela Jacek Stefanowicz. W kolejnym minutach sytuacja na boisku zmienia się w szybkim tempie. W polu karnym faulowany jest Łukasz Szymanowicz i sędzia dyktuje rzut karny, który niestety na bramkę nie zamienia Jacek Stefanowicz. Jego strzał brani bramkarz gości i ratuje skórę dla drużyny przyjezdnej. Gdyby padła bramka na 5:3 dla gospodarzy to sytuacja byłaby już pod kontrolą i goście z Kolna stali by już pod ścianą. Musieliby odrabiać znowu stratę dwóch bramek. Ale stało się inaczej. Uskrzydleni goście po udanej interwencji swego bramkarza zdobywają bramkę na 4:4. Końcówka spotkania nie udana dla naszych piłkarzy. Fatalna interwencja bramkarza w naszym polu karnym i "jedynastka" dla piłkarzy z Kolna, która w przeciwieństwie do naszej ekipy pewnie wykonana i prowadzenie dla Kolna 4:5. W tym czasie niepotrzebna dyskusja z arbitrem spotkania Marka Palacza, która kończy się dwiema żółtymi kartkami i w konsekwencji kartonik czerwony dla naszego zawodnika i spotkanie kończymy w dziesiątkę. W końcówce goście strzelają 6 bramkę pieczętując wynik i ustalając rezultat końcowy na 4:6 dla Orła Kolno. Seria bez porażki się kiedyś kończy i tak stało się dziś. Nasz zespół ulega vice liderowi z Kolna 4:6! Wspominałem już, że będzie ciężko i że nasza drużyna słabo spisuję się w meczach u siebie ale dziś już było lepiej niestety ulegliśmy!