statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis w pierwszym meczu przy Kościelnej tej wiosny!

• autor: arnoldo84, 2015-03-28 18:18

Dziś nasza seniorska drużyna KS UM Krynki zaprezentowała się po raz pierwszy tej wiosny na własnym obiekcie przy ul. Kościelnej w Krynkach! W ramach XV Kolejki rozgrywek podlaskiej Klasy Okręgowej w Grupie II podejmowaliśmy sąsiada w ligowej tabeli - Victorię Jedwabne. Drugi mecz tej wiosny i znowu pogoda nie dopisała gdyż padał deszcz i zbytnio większego zainteresowania kibiców nie było. Ale wierni fani kryńskiej drużyny stawili się z parasolkami aby zobaczyć naszych piłkarzy w akcji. W pierwszym meczu jesienią w Jedwabnym było szalone widowisko i wynik remisowy 4:4 a dziś w rozegranym rewanżu również padł remis tyle, że 2:2 (1:0). Bramki dla KS UM strzelali Przemysław Szymanowicz oraz bramka samobójcza w doliczonym czasie gry. Ogólnie mecz w wykonaniu naszych piłkarzy nie stał na wysokim poziomie. Ciężko się gra przed swoją publicznością. Dziś było wiele strat i niedokładności i ten remis i punkt należy przyjąć z pokorą bo goście zagrali mądrze i zabrakło im nie wiele aby wywieźć z Krynek komplet punktów.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga gości ale piłka jest przewrotna i to nasza drużyna schodzi na przerwę z prowadzeniem 1:0 po bramce Przemysława Szymanowicza. Bardzo ładną asystę zanotował Łukasz Szymanowicz. Bramka do szatni, która pozwala nam wierzyć, że druga połowa może być już tylko lepsza. I tak się po części dzieje. Powoli się budzimy i zaczynamy grać to co potrafimy. Niestety to gospodarze strzelają bramkę na 1:1 i gra się wyrównała i zaostrzyła. Były spięcia na boisku, kartki, brutalne faule i trzeszczały kości. Ciężko szło dziś naszym piłkarzom dosłownie jak po grudzie. Sędzia dolicza do czasu podstawowego aż 6 minut i w tych sześciu minutach działo się najwięcej. Dwie bramki i w pewnych momentach bardzo dobra gra naszej ekipy. Częste odbiory i rozrzucenie piłki na skrzydłach pozwoliło stwarzać naszym piłkarzom groźne sytuacje pod bramką gości. W pierwszej doliczonej minucie goście strzelają bramkę na 1:2 i już tylko minuty dzielę ich od zwycięstwa. Nasz zespół nie podłamał się ale walczył do końca aby ta garstka kibiców, która zjawiła się w deszcz na meczu mieli choć troszkę radości z remisu... a może ze zwycięstwa! I tak w 4 doliczonej już minucie pada bramka dla KS UM, samobójcza po niefortunnej interwencji obrońcy na remis 2:2! Brakło już czasu aby któraś z drużyn przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyć i mecz kończy się podziałem punktów.

A w rozwinięciu newsa jak ten mecz wyglądał w opinii naszego trenera...

KLASA OKRĘGOWA SENIORÓW

GRUPA II - KOLEJKA XV

28.03.2015r. /sobota/ godz. 15.00

stadion miejski w Krynkach

KS UM KRYNKI - VICTORIA JEDWABNE

2                                2

Bramki dla KS UM: Przemysław Szymanowicz i samobójcza.

"Z przebiegu meczu punkt jest bardzo cenny i niewątpliwie cieszy . Drużyna z Jedwabnego postawiła nam strasznie wysoka poprzeczkę . Pierwsza połowa to przewaga gości choć to my prowadziliśmy. W drugiej połowie wymienialiśmy cios za cios . Z remisu trzeba niewątpliwie się cieszyć ponieważ graliśmy z silnym przeciwnikiem."