Aktualności

Obie ekipy z Krynek odnoszą zwycięstwa w derobwych...

• autor: arnoldo84, 2015-05-10 13:14
Obie ekipy z Krynek odnoszą zwycięstwa w derobwych pojedynkach!

Ten mijający weekend jest bardzo szczęśliwy dla naszych drużyna reprezentujących nasze miasto Krynki! Zarówno seniorzy KS UM Krynki jak i Trampkarze wygrali swoje mecze derbowe na szczeblu powiatu sokólskiego!

I tak w sobotę seniorska ekipa KS UM Krynki udała się do Kuźnicy aby tam w ramach XXI Kolejki rozgrywek podlaskiej okręgówki podejmować miejscowy zespół Pogranicze. Były to taka zwane małe derby powiatu sokólskiego - odsłona pierwsza! Nasi piłkarze pokazali się z bardzo dobrej strony i spisali się na przysłowiową "piątkę" nawet z plusem wygrywając pewnie i wysoko 5:0 (3:0)! Bramki dla KS UM strzelali: Przemysław Szymanowicz 19' i 62', Łukasz Szymanowicz 11', Marek Palacz 35' oraz Jacek Stefanowicz 80'. Nie dane mi było niestety być na tym spotkaniu, czego żałuję ale po relacji naszego kierownika Stanisława Tumiela ten mecz był jednym z najlepszych w wykonaniu naszej ekipy. Już po 20 minutach spotkania prowadziliśmy 2:0 co w konsekwencji dało naszej drużynie spokój i opanowanie. Rywalizacji przebiegała pod nasze dyktando. Pierwsza połowa zakończyła się wysokim prowadzeniem Krynek 0:3. W drugiej odsłonie meczu gospodarze ambitnie ruszyli do przodu aby odrobić straty ale nasi piłkarze mądrze się bronili i nie dopuścili do straty bramki. W dalszej części drugiej połowy nasi piłkarze strzelają jeszcze dwie bramki i ustalając wynik końcowy meczu na 5:0. Gospodarze pod koniec meczu mogli jeszcze uratować honor strzelając bramkę z rzutu karnego ale nasz bramkarz Krzysiek Kirejczyk w tym meczu zanotował czyste konto broniąc strzał z 11 metrów. Brawo panowie za świetny wynik i dobrą grę! Za tydzień widzimy się na meczu z Piastem Białystok na stadionie przy ul. Kościelnej. Mecz o godzinie 16.00!

KLASA OKRĘGOWA SENIORÓW

GRUPA II - KOLEJKA XXI

09.05.2015r. /sobota/ godz. 17.00

Boisko w Kuźnicy!

POGRANICZE KUŹNICA - KS UM KRYNKI

0                                         5

Bramki: Szymanowicz Ł. 11', Szymanowicz P. 19', 62', Palacz 35', Stefanowicz J. 80'

Świetny mecz rozegrali również nasi Trampkarze KS UM Krynki, którzy wysoko pokonali w meczu wyjazdowym Sudovię Szudziałowo 6:3. Dla naszych młodych zawodników ten mecz był również pojedynkiem derbowym. Bramki w meczu zdobywali: Damian Wasilewski x4, Tomasz Gdyszyński oraz Łukasz Józefowicz.

TRAMPKARZE GRUPA IV

KOLEJKA II

26.04.2015r. /niedziela/ godz. 12.00

stadion miejski w Krynkach

SUDOVIA SZUDZIAŁOWO - KS UM KRYNKI

3                               6

Bramki dla KS UM: Damian Wasilewski x4, Tomasz Gdyszyński oraz Łukasz Józefowicz