statystyki szczegółowe

Aktualności

Przegrana z Lambadą w III Rundzie Pucharu Polski!

• autor: arnoldo84, 2015-09-16 20:12

Dziś nasza drużyna KS UM Krynki rozegrała mecz III Rundy Pucharu Polski a rywalem była amatorska drużyna - Lambada Choroszcz. Niestety to był pierwszy i ostatni mecz w rozgrywkach pucharowych naszej drużyny gdyż przegraliśmy 1:0 (0:0) i odpadliśmy z dalszej rywalizacji. Prawie do końca spotkania utrzymywał się wynik remisowy 0:0 i szykowaliśmy się do dogrywki ale niestety już w 90 minucie straciliśmy bramkę i dwie doliczone minuty sędziego to było mało aby doprowadzić do remisu. Całe spotkanie było wyrównane a drużyna z Choroszczy postawiła naszej drużynie trudne warunki. W drugiej połowie byliśmy drużyną przeważającą ale niestety nic nie wpadło do sieci. Drużyna Lambady Choroszcz zagrała dobre spotkanie i awansowała do kolejnej rundy. Życzymy powodzenia zespołowi z Choroszczy w kolejnych meczach pucharowych i nie tylko.

w rozwinięciu newsa komplet wyników II Rundy...

Skra Wizna - KS Śniadowo 0:1 (0:1) Bramka: Godlewski 15

Tur II Bielsk Podlaski - Rudnia Zabłudów 1:3 (0:2) Bramki: Zinowczyk 65 - Czaban, Klepacki, Harasimczuk

Środa (16.09)

Lambada Choroszcz - UM Krynki 1:0 (0:0) Bramka: Jaworowski 90

Podlasiak Knyszyn - Hetman Tykocin 2:2 (2:0) karne 4:3 Bramki: ? - Betko 49, Plaga 60

Victoria Jedwabne - Orzeł Kolno 1:3 (0:0) Bramki: Śmiarowski 67 - Gwiazda x2, Brzeziński R.

Orzeł Kleszczele - Puszcza Hajnówka - gospodarze zrezygnowali z gry, walkower 0:3

Sparta 1951 II Szepietowo - Pogoń Łapy 0:7 (0:2) Bramki: Roszkowski 23, 58, Minow 29, Sawicki 49, 58, 74, Stypułkowski 67

Sokół 1946 Sokółka - Pogranicze Kuźnica Białostocka 4:0  Bramki:

Sparta Augustów - Dąb Dąbrowa Białostocka 1:3 (1:0) Bramki: Dembowski 30 - Sołowiej Mateusz 67, 71, Łabieniec M. 83(k)

Czarni-Czarna Białostocka - Kora Korycin 4:0 (3:0) Bramki:

Pomorzanka Sejny - Wigry II Suwałki 4:2 (2:0) Bramki: Tarlecki 21, Dochód 45, 55, Łejmel 63 - Sobolewski 72, Petelski 80

Jasion Jasionówka - Biebrza Goniądz - goście nie dojechali walkower 3:0

Kolejarz Czeremcha - Cresovia Siemiatycze 0:2 (0:1) Bramki: Rytel 37, Jaszczołt 62

Gryf Gródek - KS Michałowo 0:7 (0:5) Bramki: Kozłowski 5, Rybołowicz 8, Kossyk M. 12, 30, Tomczyk 18, Kossyk P. 70, 75

KS II Michałowo - LZS Narewka 6:0 (3:0)
Bramki: Konobrocki P. 9, 33, 55, Busłowski 31, Karnowski 65, Monkach 75

Husar Nurzec - MKS Mielnik 4:5
Bramki: Pawluczuk x2, Nikiforuk, Zalewski - ?

Promień Mońki - Piast Białystok 4:2 (0:0) Bramki: Kulikowski 12, 38, Purta 16, Mocarski 24 - Wojno 59, Ciwoniuk 60

Orlęta Czyżew - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:4 (0:1) Bramki: Biały 67 - ?

Hetman Białystok - Sparta 1951 Szepietowo 0:2 (0:0) Bramki: Kowalczyk 65, Banicki 67

Supraślanka Supraśl - Tur Bielsk Podlaski 0:5 (0:1) Bramki: Kosiński K 36(k), 50, 59, 81, Łochnicki 86

Termobud Łapy - Narew Choroszcz 4:1 (3:0) Bramki:

Krypnianka Krypno - Magnat Juchnowiec Kościelny, godzina 19.00 - mecz w Juchnowcu Kościelnym