SEZON 2017/2018!
RUNDA JESIENNA
A KLASA GR. III
KOLEJKA VI
01.10.2017r. godz. 14.00
/boisko w Krynkach/
KS UM KRYNKI
VS
POGRANICZE KUŹNICA
ZAPRASZAMY NA STADION!
______________________
Kolejka VI A Klasa Gr. III
01.10.2017r. /niedziela/
KS Sokoły - Sudovia Szudziałowo g. 13.00
KS UM Krynki - Pogranicze Kuźnica g.14.00
Gryf Gródek - Iskra Wyszki g. 15.00
Znicz Suraż - Supraślanka Supraśl g. 16.00
podlaskie » A-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
dzisiaj: 52, wczoraj: 35
ogółem: 2 591 046
statystyki szczegółowe
Przed nami już XXV kolejka rozgrywek o mistrzostwo A Klasy seniorów w której to nasz zespół KS UM Krynki zmierzy się z liderem rozgrywek Podlasiakiem Knyszyn. Zbliżająca się kolejka została zaplanowana na sobotę i niedzielę a dokładniej to w sobotę rozegrane zostaną dwa mecze a niedziela to sześć pozostałych spotkań.
Spotkanie, które odbędzie się na naszym stadionie w niedzielę zapowiada się bardzo ciekawie i interesująco gdyż nasz zespół będzie chciał poprawić sobie i kibicom humory po ostatniej dotkliwej porażce w derbowym meczu z Sudovią a Podlasiak przyjedzie po cenne 3 punkty, które pozwolą na utrzymanie pozycji lidera w walce o awans. Jeśli chodzi o pierwszy mecz, który został rozegrany pomiędzy tymi drużynami to należy przypomnieć, że nasz zespół poległ w Knyszynie 1:3 po zaciętej walce do ostatnich minut.
Także wszystkich serdecznie zapraszam na ten arcy ciekawie zapowiadający się pojedynek, który zostanie rozegrany 16 maja (niedziela) o godz. 14.00 na boisku w Krynkach przy ul. Kościelnej!
A oto szczegółowy plan XXV kolejki A Klasy...
XXV kolejka A klasy:
15 maja (sobota):
Pionier Brańsk - Konar Kora Korycin godz. 12:00
Krokus Dobrzyniówka - KS Śniadowo godz. 17:00
16 maja (niedziela):
Pogranicze Kuźnica Białostocka - Sudovia Szudziałowo godz. 14:00
Rospuda Filipów - Skra Czarna Białostocka godz. 14:00
KS UM Krynki - Podlasiak Knyszyn godz. 14:00
Tur II Bielsk Podlaski - BKS Jagiellonia Białystok godz. 15:00
COKiS Ciechanowiec - Biebrza Goniądz godz. 16:00
Gieret Giby - Orlęta Czyżew godz. 17:00
|
SEZON 2017/2018!
JUNIORZY MŁODSI
II LIGA GRUPA I KOL II
09.09.2017r. /sobota/ godz. 10.00
/boisko w Sokółce/
FALCON SOKÓŁKA
vs
KS UM KRYNKI
Wyjazd z Krynek 8.45!
WYNIKI:
Kolejka I 03.09.2017r.
KS UM KRYNKI - GKS STAWISKI 0:2
Najbliższa kolejka 6 | ||||||||||||
|
Sudovia Szudziałowo | 1:3 | KS UM Krynki |
2017-09-24, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 5 | |||
| |||
| |||
| |||
|