Old Boys: Jurczenia P. x2 , Stefanowicz M. x2 , Kraszyński

Bramki:
FC Krynki: Szymanowicz P. x4 , Zuwalski
Bema: Stanke x2, Szymanowicz Ł. x2

PODSUMOWANIE 10 kolejki:

X kolejka to mecze prawdy dla każdej z drużyn tabela i terminarz tak się ułożyły, że w ostatniej kolejce przyszło nam obserwować walkę między zespołami o miejsca 5,3,1.
I tak po kolei:

Mecz numer jeden tego dnia to pojedynek: Juniorzy - Młode Wilki
Juniorzy przed tą kolejką zajmowali 5 miejsce w ligowej tabeli i o 2 punkty wyprzedzali swoich rywali, więc do obrony pozycji wystarczył im remis. Obie drużyny w tym dniu bez zmian. Zespół Juniorów szybko ruszył do ataku i raz za razem szturmował bramkę strzeżoną przez Kasackiego,który po raz kolejny był w wysokiej formie. Strzelanie zaczął trener drużyny Juniorów Łukasz Parfieńczyk, a niedługo po tym w jego ślady poszedł Surowiec i do przerwy było 2:0 dla Juniorów. Druga połowa zaczęła się podobnie jak pierwsza, ale widać było już luz w poczynaniach zespołu, który prowadził. Bardzo ładna bramka Stefanowicza jednak nie została uznana gdyż ten zagrał wcześniej ręką. Jednak co się odwlecze to nie uciecze i na 3:0 trafił Surowiec, który tego dnia był w bardzo dobrej dyspozycji. Dobrą formę miał także zawodnik Młodych Wilków Piotr Ciruk strzelając na 3:1 dał nadzieję zespołowi na korzystny wynik. Rzeczywistość okazała się jednak bardziej brutalna a plany pokrzyżował Stefanowicz, który trafił na 4:1 i mimo, że Ciruk chwile później wbił na 4:2 to Juniorzy wygrali ten mecz i zakończyli ligę na 5 miejscu.

Old Boys - Bezimienni
Strzelanie o podium zaczęło się dopiero po przerwie. Pierwsza połowa była nudna i niewiele się w niej działo. Po pierwszych 12 minutach 0:0 i podium utrzymywała drużyna Seniorów.
Drugie 12 minut zaczęło się od mocnego uderzenia Bezimiennych. Na początku strzał Kozłowskiego broni Gałka lecz po następnej akcji i strzale niezawodnego Kożuchowskiego jest już bezradny 1:0 dla Bezimiennych i to oni wskakują na podium.
Zespół Seniorów z nożem na gardle po tym jak w dwóch poprzednich kolejkach poniósł porażki mimo braku Surowca i Jankowskiego nie składał broni i wziął się za odrabianie strat. Kraszyński jako trener drużyny pokazał kolegom co trzeba robić z piłką jak się dostaje ją pod bramką. Pokonał bramkarza i wyrównał. Na podium znów drużyna Old Boys. Ambitnym zawodnikom Bezimiennych zabrakło już sił, aby po ataku wracać się do obrony, a zespół Seniorów korzystając z tego zdobył 3 kolejne, szybkie bramki i zrobiło się 4:1, wtedy wiadome było kto zajmie 3 miejsce w lidze. Na domiar złego kontuzja Czekiela w drużynie gości i stracona 5 bramka przez ten zespół i mały finał wygrany przez Old Boy-ów. GRATULACJE!!

Wielki finał tego piłkarskiego święta, które rozgrywane było przez 10 tygodni w Naszym mieście zaplanowany był na godzinę 18.00, a zmierzyć się w nim miały drużyny FC KRYNKI i BEMA.
Na trybunach zaproszeni goście, pełna hala ludzi, na podwórku ciemno, w zespołach skupienie, zdenerwowanie, ogromna ambicja i chęć zwycięstwa, a na trybunach dyskusje na temat tego kto wygra, kto pokaże się z dobrej strony, a kto może zawieść. Wszyscy oczekiwali na rozpoczęcie tego widowiska z niecierpliwością.
Mecz zaczął się o godzinie 18.16 i o ile każdy wiedział, że będzie to emocjonujące spotkanie to nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Ale do rzeczy:
Zawody rozpoczęła drużyna z Bema. Początek meczu to badanie rywali spokojna gra w środku pola, sporo fauli, szybkich podań, ale i chaosu. Jednak w końcu najliczniej z wszystkich kolejek zgromadzona publiczność doczekała się bramki. Przemek Szymanowicz dostał piłkę w polu karnym silny strzał w górny róg bramki Kirejczyka i 1:0 dla FC Krynki, a tym samym lider tabeli zmieniony. Jeszcze wszyscy nie zdążyli omówić trafienia, a już kolejna akcja graczy FC jednak Zuwalski trafia w boczną siatkę. Szybka kontra Bema Uderza Oleksza, broni Jackiewicz piłka odbija się jeszcze od słupka i wychodzi na rożny. Mecz prowadzony w szybkim tempie nie pozwalał na nudę. Kolejna akcja FC Krynki, Palacz faulowany na skraju pola karnego i zapowiadało się na groźną sytuację. Szymanowicz zamarkował podanie do Palacza obrońcy wybiegli do przodu, a pod bramką piłkę dostał niepilnowany Zuwalski i było 2:0. Zespół z osiedla wyraźnie podrażniony takim obrotem sprawy rzucił się do ataku zamykając rywala na ich połowie oddawał strzał za strzałem, ale piłka trafiała w obrońców, bramkarza, słupki, poprzeczkę albo lądowała na ścianie za bramką. Gdy do końca połowy zostało 4 minuty piłkę do kontry rzucił Jackiewicz, Sawicki przyjął na połowie długo się nie zastanawiając zagrał prostopadle do Szymanowicza, a ten z pierwszej piłki uderzył między nogami Kirejczyka. 3:0 i na hali każdy myślał, że jest już po wszystkim jednak nic bardziej mylnego. Minutę później znakomita okazja Bema. Zamieszanie po rożnym Stanke dopada do piłki uderza w poprzeczkę, piłka ląduje 2 metry od bramki do strzału składa się Łukasz Szymanowicz jednak w 100 % sytuacji nie trafia w piłkę, która nabrała rotacji i uciekła mu spod nogi, ogromne szczęście zespołu kibiców. Na 2 minuty przed końcem pierwszej połowy Karpuk wykłada dla "Ciaśka" i ten tym razem umieszcza piłkę w pustej bramce. Do przerwy 3:1. W drugiej połowie zespoły nie zwolniły tempa. Huraganowe ataki Bema szybko dały wymarzony dla tego zespołu efekt w postaci dwóch bramek Jarka Stanke i zrobiło się 3:3. W drużynie FC zaczęły się nerwy bo jak się nie zdenerwować jak z 3:0 zrobiło się 3:3, a liderem ponownie są rywale? Jednak walka do końca postawienie na atak przyniosły skutek, a będący w tym spotkaniu w morderczej formie "Szczurek" nie przestawał atakować bramki przeciwnika w konsekwencji czego zdobyły trochę szczęśliwie swoją 3 bramkę w tym meczu. Po jego silnym strzale piłka odbiła się od słupka, pleców Kirejczyka i wtoczyła się do bramki. 4:3 dla FC Krynki i to oni liderem ligi. Na trybunach zachwyt i niedowierzanie, że oglądają mecz na takim poziomie. Do końca pozostała nieco ponad minuta i ten kto myślał, że najlepsze już za nim był w ogromnym błędzie. Karpuk podał do Szymanowicza ten zwiódł obronę rywala i szybkim mierzonym strzałem pokonał Jackiewicza. 4:4, a w zespole FC Krynki zaczęło się powątpiewanie w końcowy sukces, bo do końca została niespełna minuta. Zespół Bema ustawił się na własnej połowie z zamiarem obrony jednak na kilka sekund przed końcem piłkę przy wyprowadzaniu stracił Oleksza, Palacz zagrał do Szymanowicza, a ten nie marnuje 100% sytuacji i na ... 5 sekund przed końcem dał zwycięstwo, a co za tym idzie Mistrzostwo Kryńskiej Ligi Halowej 2011 drużynie FC Krynki.

Pul M.

Po meczu Wszyscy zgodnie mówili, że mecz ten był najlepszym w całym turnieju i że obydwie drużyny zasłużenie walczyły o miano mistrza.

O godzinie 18.50 zaczęliśmy oficjalną ceremonię zakończenie rozgrywek. Drużyny za miejsca od IV do VI dostały pamiątkowe puchary i dyplomy, a I - III puchary i medale.
Postanowiliśmy też nagrodzić indywidualnie kilku zawodników i tak:
Najlepszy piłkarz: Marek Palacz
Król Strzelców: Łukasz Szymanowicz
Najlepszy bramkarz: Adam Kasacki
Odkrycie turnieju: Dariusz Oleksza
Nagrody fair play: Włodzimierz Surowiec, Marek Świenc.

Nominowani do Piłkarza ligi, bramkarza ligi otrzymali koszulki,a zwycięzcy dodatkowo statuetki i dyplomy.
Odkrycie i Król strzelców - Koszulki, statuetki, dyplomy.
Nagrody fair play: zawodnicy dostali czapki i smycze.

Na koniec zawodnicy z wszystkich drużyn podziękowali i nagrodzili też tych bez, których ten turniej nie mógłby się odbyć, a mianowicie:

Burmistrza Miasta Krynki pana Bogusława Panasiuka
Przewodniczącą Rady Miejskiej panią Alicję Tryzna
Vice przewodniczącego Rady Miejskiej pana Eugeniusza Romanowicza
Dyrektor Zespołu Szkół w Krynkach panią Alicję Miron

Wyróżnieni goście otrzymali pamiątkowe statuetki - VICTORIE oraz podziękowania, które jak obiecał pan Burmistrz będą wisieć w widocznym miejscu budynku Urzędu Miasta w Krynkach.

Serdecznie dziękujemy też pozostałym sponsorom i mamy nadzieję, że przy następnych okazjach będzie nam dane współpracować. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!

Na koniec dostaliśmy też bardzo dobrą informację od Naszych władz, a mianowicie, że wszystkie kwestie związane z budową kompleksu sportowego "Orlik" zostały już załatwione i do końca roku powinno powstać sztuczne boisko do piłki nożnej wraz z pozostałymi arenami kompleksu!!

Turniej dobiegł końca i na pewno każdemu będzie brakowało tych co weekendowych, po południowych zmagań piłkarzy z Naszego miasta,ale na szczęście przed nami emocje związane z rozgrywkami A klasy, w której występuje Nasz zespół i tam mam nadzieję w czerwcu będziemy świętować awans. Do zobaczenia na trybunach!!