statystyki szczegółowe

Aktualności

Gramy do końca!

• autor: arnoldo84, 2011-04-17 20:26

W dzisiejszym meczu XX Kolejki rozgrywek podlaskiej A Klasy nasza drużyna KS UM Krynki udała się do Goniądza aby tam rozegrać spotkanie z miejscową Biebrzą. Po dobrej i poukładanej grze nasz zespół po raz kolejny wywozi komplet punktów z meczu wyjazdowego, pokonując tym razem Biebrzę Goniądz 1:2 po bramkach Łukasza Szymanowicza oraz Marka Palacza.

Mecz od samego początku zapowiadał się na ciekawe i interesujące widowisko w którym obydwie drużyny były nastawione na zdobycie 3 oczek. W 32 minucie kibice zgromadzeni na trybunach w końcu obejrzeli bramkę lecz niestety musieli się zadowolić tym, że tą bramkę strzela nasz zawodnik Łukasz Szymanowicz, który po raz kolejny popisał się pięknym uderzeniem. Ty razem Łukasz zdobył piękną bramkę uderzeniem z główki z około 12-13 metra po bardzo dobrym dośrodkowaniu Marka Tumiela. Była to jedna z bramek, którą można zapisać do tych z tytułu "palce lizać"! Łukasz pięknie uderzył z główki pod porzeczkę a bramkarz gości nic nie mógł zrobić przy tym uderzeniu, tylko stał jak wryty i patrzył jak piłka ląduje w sieci. Po tej bramce nasz zespół zaczął się czuć coraz pewniej na boisku i zaczął coraz groźniej atakować bramkę gospodarzy lecz niestety raz brakło skuteczności a raz na drodze stawał bramkarz Biebrzy. I tak wynik do końca pierwszej połowy już się nie zmienił.

Druga połowa zaczyna się od kolejnych ataków naszych piłkarzy aby strzelić bramkę na 0:2, która pozwoliłaby na uspokojenie gry w szeregach naszej ekipy. Zbytnio to się nie udaje gdyż nasz super szybki skrzydłowy Przemysław Szymanowicz w tym meczu miał rozregulowany celownik i nie mógł się przełamać nie wykorzystując wielu dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Gdyby celność strzałów na bramkę szła w parze z szybkością to sam Przemek rozprawiłby się z Biebrzą strzelając w tym meczu niejednego gola! Niestety tak nie było i wynik korzystny tylko 0:1 dla naszej ekipy utrzymywał się aż do końcowych minut, które mogły się okazać pechowe dla KS UM. Zbliża się końcówka spotkania i tu nagle pada bramka z niczego dla gospodarzy. Po błędzie naszej obrony zawodnik Biebrzy strzela wyrównującego gola i w mojej głowie jedna myśl: "Niewykorzystane sytuacje się mszczą!". Lecz to jeszcze nie koniec meczu. Sędzia przedłuża spotkanie o 3 minuty. Zbliża się ostatnia doliczona minuta, która jak się okazało pogrążyła Biebrzę. Ostatnia minuta i piękna zespołowa ostatnia akcja naszego zespołu, którą kończy Marek Palacz zdobywając zwycięską bramkę w spotkaniu po asyście Łukasz Szymanowicza. Potem już tylko końcowy gwizdek sędziego i radość naszych piłkarzy i kibiców, którzy przyjechali wspomagać nasz zespół w tym ważnym meczu! Końcowy wynik spotkania 1:2 dla KS UM i kolejne cenne wyjazdowe zwycięstwo naszego zespołu, które pozwala nadal utrzymać pozycję vice lidera rozgrywek!