SEZON 2017/2018!
RUNDA JESIENNA
A KLASA GR. III
KOLEJKA VI
01.10.2017r. godz. 14.00
/boisko w Krynkach/
KS UM KRYNKI
VS
POGRANICZE KUŹNICA
ZAPRASZAMY NA STADION!
______________________
Kolejka VI A Klasa Gr. III
01.10.2017r. /niedziela/
KS Sokoły - Sudovia Szudziałowo g. 13.00
KS UM Krynki - Pogranicze Kuźnica g.14.00
Gryf Gródek - Iskra Wyszki g. 15.00
Znicz Suraż - Supraślanka Supraśl g. 16.00
podlaskie » A-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
dzisiaj: 226, wczoraj: 199
ogółem: 2 591 419
statystyki szczegółowe
Już w najbliższą niedzielę to jest 1 maja nasza drużyna KS UM Krynki uda się do Korycina aby tam zmierzyć się z miejscową ekipą Konar Korą Korycin. Będzie to dla naszego zespołu bardzo ważne i zarazem bardzo trudne spotkanie oraz kolejne tak zwane "z cyklu spotkań o 6 punktów"! Jeśli KS UM nadal chce piastować pozycję drugiej drużyny rozgrywek podlaskiej A Klasy to ten zbliżający się mecz musi wygrać gdyż BKS Jagiellonia Białystok ma tyle samo oczek co Krynki, czyli 47 i czyha tylko na to aż powinie się noga naszej drużynie aby z tego skorzystać i wskoczyć na fotel vice lidera. Także ta niedzielna, majowa rywalizacja z Korycinem zapowiada się na bardzo ciekawe i interesujące widowisko a cele jakie powinni osiągnąć nasi piłkarze są trzy, a mianowicie zdobyć 3 cenne punkty, zrehabilitować się po ostatniej domowej porażce oraz najważniejszy utrzymać pozycję vice lidera rozgrywek! p.s. zapowiedź 22 kolejki A Klasy na portalu podlaskiego zpnu > zapraszam :)
SENIORZY A KLASA
1 maja 2011r.
XXII Kolejka A Klasy
Konar Kora Korycin - KS UM Krynki
godz. 15.00; miejsce: stadion w Korycinie.
JUNIOR MŁODSZY GR.3
30 kwietnia 2011r.
IV Kolejka
KS UM Krynki - Hetman Tykocin
godz. 13.00; miejsce: stadion w Krynkach ul. Kościelna
A oto plan XXII Kolejki podlaskiej A Klasy...
30 kwietnia, sobota
16.00 - Iskra Narew - Tur II Bielsk Podlaski
18.30 - BKS Jagiellonia - Victoria Jedwabne (boisko MOSP)
1 maja, niedziela
13.00 - KS Śniadowo - Gieret Giby (boczne boisko ŁKS Łomża)
14.00 - Rospuda Filipów - Skra Wizna
15.00 - Orlęta Czyżew - KS Miastkowo
15.00 - Konar Kora Korycin - KS UM Krynki
Biebrza Goniądz - Krokus Dobrzyniówka 3:0 vo.
GKS Kleosin - Pionier Brańsk 0:3 vo.
|
SEZON 2017/2018!
JUNIORZY MŁODSI
II LIGA GRUPA I KOL II
09.09.2017r. /sobota/ godz. 10.00
/boisko w Sokółce/
FALCON SOKÓŁKA
vs
KS UM KRYNKI
Wyjazd z Krynek 8.45!
WYNIKI:
Kolejka I 03.09.2017r.
KS UM KRYNKI - GKS STAWISKI 0:2
Najbliższa kolejka 6 | ||||||||||||
|
Sudovia Szudziałowo | 1:3 | KS UM Krynki |
2017-09-24, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 5 | |||
| |||
| |||
| |||
|